SRBIJA MORA DA BUDE OPREZNA: Kostarika pregazila Severnu Irsku (VIDEO)

03.06.2018. 21:43
Fudbalska reprezentacija Kostarike
Fudbalska reprezentacija Kostarike / Izvor: Reuters
Meč odigran u San Hozeu.

Srbija prvi meč na Svetskom prvenstvu u Rusiji igra protiv Kostarike 17. juna, a sudeći prema proveri na stadionu u San Hozeu, Orlovi neće smeti da podcene selekciju iz Centralne Amerike. Kostarika je u potpunosti nadigrala Severnu Irsku, slavila sa 3:0 (1:0) i pokazala da je definitivno spremna za iskušenja u Rusiji.

RASTAVAC OTKRIO! Srbija nije KOMPLETNA protiv Čilea, neće izaći najjači sastav (FOTO)

ZAPOČEO SPECIJALNU MISIJU: Sale Ilić se raspoložen pojavio pred novinarima, pa pričao o ATMOSFERI u timu!

Iako je na ovom meču selektor Oskar Ramirez odlučio da igra sa petoricom igrača u zadnjoj liniji, Kostarika nije igrala defanzivno i 21 put je šutnula na gol Severnih Iraca. Vođstvo je doneo Venegas u 30. minutu, a rezultatom 1:0 je i završeno prvo poluvreme. Tek što je igra nastavljena u drugom poluvremenu Džoel Kembel je povisio na 2:0 u 46. minutu, da bi 20 minuta kasnije tačku na pobedu Kostarike stavio Francisko Kalvo.

Oskar Ramirez se protiv Severne Irske odlučio za startnu postavu Navas, Ovijedo, Duarte, Gonazles, Cvane, Gamboa, Kolindres, Guzman Peres, Borhes, Kembel, Venegas, U igru su sa klupe ulazili Teheda, Kalvo, Smit, Vaston, Matarita, a Ramirez je već u 35. minutu posalo na teren i rezervnog golmana Moreiru.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.