Skip to main content
Stevo Janjanin

O TOME PRIČAJU GENERACIJE: OŠ "Svetislav Golubović Mitraljeta" proslavila NAJZNAČAJNIJI dan (FOTO)

Foto: Srbija Danas
Jedna od tri najuspešnije škole Opštine Zemun nastavlja da briljira.

U prostorijama OŠ „Svetislav Golubović Mitraljeta“ obeležen je Dan škole. Proslavi jednoj od najuspešnijih osnovnih škola Opštine Zemun, prisustvovao je veliki broj visokih zvanica i roditelja.

Tim povodom okupljenima se obratio dugogodišnji direktor ove kulturno-obrazovane ustanove Stevo Janjanin.

USPEVAMO DA SMANJIMO LISTU ČEKANJA - ZA dve nedelje konkursa podneto 13.900 zahteva za mesto u BG vrtićima

USPEVAMO DA SMANJIMO LISTU ČEKANJA - ZA dve nedelje konkursa podneto 13.900 zahteva za mesto u BG vrtićima

Skandal u Beogradu: Pijani vozač došao po đake da ih vozi na ekskurziju, dva sata kasnili sa polaskom

Skandal u Beogradu: Pijani vozač došao po đake da ih vozi na ekskurziju, dva sata kasnili sa polaskom

Narod je to UVEK ZNAO! Patrijarh Pavle i ZVANIČNO POSTAJE SVETAC, evo kada PADA ODLUKA

Narod je to UVEK ZNAO! Patrijarh Pavle i ZVANIČNO POSTAJE SVETAC, evo kada PADA ODLUKA

- Ako gledamo u prošlost, Svetslav Golubović „Mitraljeta“ je dao život za slobodu. Građani Batajnice i Zemuna želeli su da mu se oduže i dali su ime ovoj kulturno-obrazovanoj ustanovi. Ako gledamo u današnjosti, onda su to uspesi naše škole, sa kojima se možemo itekako pohvaliti. U poslednjih 15-ak godina, smo u samom vrhu zemunskih škola i uvek se nalazimo među tri najbolje. Naši učenici su izuzetno vredni i radni, i ove godine imamo preko 120 priznanja sa raznih takmičenja. Moramo se pohvaliti da iz osam predmeta imamo učenike na Republičkom takmičenju, što je za svaku pohvalu i ogroman uspeh – rekao je Janjanin.

Priredba pod nazivom „Dobrica Erić“, oduševila je prisutne goste, kojoj su prisustvovali i visoki predstavnici SO Zemun.

- Ako gledamo u budućnost, moramo da mislimo na ujedinjenje Evrope ili težnje prema Evropi, pa smo hteli da krenemo u korak sa tim, a to je osavremenjivanje nastave. Naš svaki kabinet ima najsavremenija nastavna sredstva, ove godine smo ostvarili najveći projekat – koji je vezan za Evropu za održavanje škola. Bili smo sa 21 učenikom gosti sedam dana u Parizu, gde smo realizovali projekat pod nazivom „еTwining, siguran sam da će naši učenici celog života to pamtiti – dodao je direktor OŠ „Svetislav Golubović Mitraljeta“, Stevo Janjanin.

 

+ Pošalji komentar 0 Pogledaj sve komentare

SD beograd

SD kosovo

SD info

SD hronika

SD svet

SD sirija

SD naoružanje

SD region

SD vojvodina

SD društvo

SD drug nije meta

Vremenska prognoza
Clear sky
19 Beograd