moderate rain
24.04.2024.
117.1643
109.4482

SMRSKAO RISIVER SEKIROM NA KOMADE! Bosanac u napadu besa zbog nestanka TV signala (VIDEO)

15.11.2016. 11:52
Zijad
Zijad / Izvor: Foto: Facebook/Printscreen/Zijad Zijo Cerimović
Iznervirani Bosanac je uzeo sekiru u ruke i uz psovke polomio sopstveni risiver, samo zato što nije mogao da vidi poslednjih pet minuta utakmice.

Mnogi će u šali, neretko i u zbilji kazati da više vole pogledati dobru fudbalsku utakmicu sa muškim društvom, nego biti sa voljenom ženom. Jedan Bosanac, sasvim sigurno bi se sasvim sigurno usaglasio sa tom konstatacijom. Video snimak koji je objavio na svom Fejsbuk profilu, nekoliko minuta pred kraj utakmice BiH – Grčka, postao je hit na Internetu. Do sada je prikupio 85.000 pregleda.

Naime, Zijad Zijo Cerimović, pratio je meč između BiH i Grčke, dok je reprezentacija Bosne i Hercegovine još uvek bila u vodstu (1:0). Međutim, poselednjih osam minuta Zijo, zbog prekida signala, nije bio u mogućnosti da vidi izjednačenje od strane Grka i završetak fudbalske utakmice konačnim rezultatom 1:1. Zbog toga je bukvalno pobesneo i poslao poruku kablovskom operateru.

- Koji k**ac vas čovek plaća, majku vam vašu?! Evo, 86. je minuta, a ja ne mogu da vidim rezultat. Ne mogu da vidim kada gubim, a ni kada pobeđujem. Zašto vas plaćam? Pare uzmete, uredno skinete sa kartice – vrištao je Zijo u kameru.

U jednom trenutku uzeo je sekiru u ruke, te do najsitnijeg detalja razbio risiver.