Miodrag Božović, trener Crvene zvezde
Miodrag Božović, trener Crvene zvezde / Izvor: MN Press

Trener crveno-belih zadovoljan ostvarenim rezultatom.

Od izveštača iz Razgrada

Ludogorec i Zvezda će odluku o učesniku četvrtog kola kvalifikacija za Ligu šampiona doneti za sedam dana u Beogradu, pošto je u Bugarskoj meč završen rezultatom 2:2. Trener Crvene zvezde Miodrag Božović zadovoljan je rezultatom , ali žali što njegova ekipa nije sačuvala prednost do kraja.

DEJO ILI MESI: Kataijev komentar o evrogolu ostaviće bez teksta sve zvezdaše (VIDEO)

-  Prvo poluvreme nismo igrali. U drugom poluvremenu smo igrali bolje, imali smo nekoliko šansi i dali dva gola, a šteta je što smo naivno primili drugi gol. Ništa nije rešeno, šanse su i dalje 50-50. Kod 1:0 sam bio zadovoljan tim rezultatom, ali kada smo poveli 2:1, mislim da je trebalo da izdržimo do kraja. Bolje da smo primili gol iz nekog udarca, nego ovako - rekao je Božović novinarima posle utakmice.

Fudbaleri Crvene zvezde
Fudbaleri Crvene zvezde / Izvor: MN Press

ZVEZDAN TERZIĆ ZADOVOLJAN, ALI ISTIČE: Zaslužili smo bolji rezultat

Božović ipak nije bio zadovoljan kako je njegov tim izgledao u prvih 45 minuta.

- Utakmica je bila teška, kao što smo i očekivali. Ludogorec je izvanredna ekipa. Prvo poluvreme nismo uspeli da povežemo ništa i ništa nismo napravili. A, mogu da kažem i da nismo navikli da igramo na ovako brzoj podlozi, trebalo nam je vremena da se naviknemo - kazao je Božović.

BOLI IH UVO: Bugari uz zvižduke za DELIJE napuštaju stadion, dok oni u kavezu imaju ZABAVU! (VIDEO)

Božović je u poluvremenu je imao šta da poruči igračima, a u revanšu očekuje punu ''Marakanu''.

- Rekao sam im da moramo bolje, pa neka i izgubimo, samo da znamo da smo dali sve od sebe. Na Marakani očekujem 40-50 hiljada ljudi, nije nas lako pobediti u Beogradu - istakao je

DUGO GA NE VIDESMO: U Bugarskoj i špic Zvezde kome su Delije SPEVALE pesmu! Ali i Grobari! (FOTO)

On je rekao da je zadovoljan kako je Aleksandar Katai odigrao na poziciji špica i da mu je žao što nije dao još jedan gol. Kada je reč o Geloru Kangi, Božović je naveo da fudbaler iz Gabona još nije pokazao šta ume i da je to igrač koji "može da trči dva dana", kao i to da zadnji vezni igrači "malo trpe" zbog njega.