Crvena zvezda protiv Radnika, predvođena Kataijem, uspela da preokrene rezultat

14.05.2016. 20:50
Aleksandar Katai
Aleksandar Katai / Izvor: MN Press

Radnik je najpre poveo u desetom minutu, ali su gosti iz Beograda uspeli da preokrenu rezultat u svoju korist.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnik u gostima rezultatom 4:1. Najpre je Radnik poveo u 10. minutu golom Miloša Deletića, da bi 20 minuta kasnije Aleksndar Katai izjednačio, a u 45.minutu još jednim golom doveo svoj klub u prednost. U nastavku meča, u 56.minutu Vijeira je pogodio za 3:1, a Petar Orlandić u 89.minutu postavio konačan rezultat 4:1.

89. minut GOL!  Još jedna sjajna akcija crveno-belih. Le Talek je maestralno asistirao Orlandiću kome je samo ostalo da ubaci loptu u mrežu

80.minut U igru umesto Kataija ulazi mladi Uroš Račić-

77.minut Prosto je neverovatno šta je promašio fudbaler Radnika Slaviša Stojanović.

73. minut  Dvostruka izmena kod crveno-belih. Umesto Srnića  ulazi Gavrić, umesto Vijeire Orlandić.

72. minut Šansa za Radnik preko Ovusua.

56.minut GOL! Mihailo Ristić je pokrenuo akciju, nastavio je Srđan Plavšić, lopta je pogodila Simonovića, zatim pala tačno kod Uga Vijeire, koji ju je prosledio u Radnikovu mrežu.

46. minut  Prva izmena, Samjuel Ovusu menja Filipa Stojanovića u timu Radnika.

45.minut GOL! Aleksandar Katai je opet strelac za Zvezdu! Kada je video da fudbaleri Radnika nisu izašli u blok, iz praznog prostora je šutirao za 1:2!

36. Ristić je nasrnuo na Simonovića, posle njegovih par nekoretnih poteza, zbog čega mu je sudija Simović uručio žuti karton.

30.minut GOL! Mihailo Ristić je sa nekih 30-tak metara uputio centaršut, Aleksandar Katai je kod stative sačekao loptu i prosledio je u gol Borivoja Ristića za 1:1.

26. minut  Crveno-beli traže jedanaesterac, ali Simović nije naseo na "trik" Mihaila Ristića

13.minut Prvu ozbiljnu šansu gosti su imali preko Mihaila Ristića, ali opta je išla preko gola.

10.minut GOL! Marko Petković je pokušao da vrati loptu do Lukovića, ali je kapiten Crvene zvezde počeo da komplikuje, pogrešio i loptu mu je oteo Miloš Deletić, koji ju je poslao u Kahrimanov gol za 1:0.

RADNIK : Ristić - Marković, Simonović, Vuković, Milovanović – Mutavdžić, Putinčanin, Deletić – F. Stojanović, Arsić, S. Stojanović.
C. ZVEZDA : Kahriman – Petković, Rendulić, Luković, Anđelković – Le Talek, Ristić – Srnić, Plavšić, Katai – Vijeira.