Nejmarova lekcija Francuzima (VIDEO)

26.03.2015. 23:52
Reprezentativac Brazila Nejmar na utakmici sa Francuskom
Reprezentativac Brazila Nejmar na utakmici sa Francuskom / Izvor: Reuters

Brazilci slavili na stadionu na kojem su od „trikolora“ izgubili finale Svetskog prvenstva 1998. godine.

Fudbalska reprezentacija Brazila savladala je u prijateljskoj utakmici u Parizu  selekciju Francuske sa 3:1. Pod vođstvom Karlosa Dunge Brazilci igraju kao preporođeni, jer su zabeležili sedmu pobedu zaredom otkako ih je preuzeo od Luisa Felipea Skolarija nakon debakla na prošlogodišnjem prvenstvu sveta.

Pred više od 80.000 gledalaca na stadionu "Francuska" "karioke" su razbile "trikolore" odličnom igrom u drugom poluvremenu. Domaćin je rano poveo golom Rafaela Varana, ali je Oskar izjednačio u završnici poluvremena, da bi u drugom delu meča sjajnu partiju Brazilaca za veliki preokret krunisali Nejmar i Luiz Gustavo.