03.03.2016. 23:20
FK Barselona
FK Barselona / Izvor: Reuters

Odigrane i poslednje tri utakmice 28. kola šampionata Španije.

Fudbaleri Barselone nastavili su pohod ka tituli u kojem, po svemu sudeći teško ko može da ih zaustavi. U utakmici 28. kola španskog prvenstva ekipa Luisa Enrikea je pobedila na gostovanju Rajo Valjekano sa 5:1.

Ronaldo se PALI na PRELEPU srpsku atletičarku, evo kako ga je ona SPUSTILA! (FOTO)

Debakl domaćina prilični brzo su najavili Ivan Rakitić i Lionel Mesi, u samo dva minuta. Hrvat je iskoristio grešku odbrane protvnika, a samo minut kasnije (u 23. minutu) Argentinac je pogodio mrežu Raja. Usledila su još dva gola Mesija, kao i prvenac Arde Turana u dresu Barse.

Vlada Grčke otkazala Kup zbog nasilja navijača

Treba reći i da Luis Suarez nije iskoristio penal, kao i da je Raji meč završio sa devetoricom na terenu Crvene kartone su dobili Ljorente i Itura.

VELIKO SRCE NEMANJE MATIĆA: Nećete verovati šta je uradio fudbaler za svoje rodno selo!