PRIMERA: Ronaldo i kompanija lako preko Levantea

18.10.2014. 17:47 22:48
Čičarito (beli) dres u duelu protiv igrača Levantea
Čičarito (beli) dres u duelu protiv igrača Levantea / Izvor: Beta/AP

Kristijano Ronaldo je sa dva gola "pogurao" Real protiv Levantea. Madriđani u Valensiji slavili s 5:0 uz golove Čičarita, Hamesa Rodrigeza i Iska.

Madridski Real je u Valensiji upisao nova tri boda pošto je sa 4:0 pobedio Levante. Iako je bilo malo onih koji su sumnjali da će tim sa pet osvojenih bodova posle sedam kola Primere napraviti čudo, igrači Karla Anćelotija morali su "malo" da zapnu. Ali samo dok nisu otvorili "banku" domaćih.

Mrežu golmana Marina načeo je, a ko drugi nego, Kristijano Ronaldo u 13. minutu, posle sigurno izvedenog penala. Sve nade "žabaca" pokopao je Čičarito u 38, da bi za pet minuta Kristijano i Hames, malo posle sata igre nagovestili kraj i miran povratak. U drugom susretu dana Bilbao i Selta su podelili bodove.