USPEŠAN POČETAK U UKRAJINI: Preokret "orlića" za finale (FOTO)

31.05.2016. 16:54
Mijat Gaćinović
Mijat Gaćinović / Izvor: MN Press

U drugom polufinalu sastaju se domaćin Ukrajina i Izrael. Finale će se igrati u četvrtak od 17 časova, dok je meč za treće mesto u 15.00.

Mlada fudbalska repezentacija Srbije bila je uspešna u uvodnoj utakmici međunarodnog turnira "Valerij Lobanovski". "Orlići" selektora Tomislava Sivića pobedili su u polufinalu odgovarajuću selekciju Austrije, sa 3:1.

Austrijanci su poveli u poslednjem minutu prvog poluvremena, ali je onda usledio preokret. Gol Andreasa Grubera "poništili" su Nikola Maraš (54. minut), Mijat Gaćinović (82.) i Fejsal Mulić (90.).

Pogledajte kako reprezentativci pozivaju svoje sugrađane da podrže Srbiju (VIDEO)

UEFA menja LIGU ŠAMPIONA, klubovi TRAŽE SAMO JEDNO!