VALJAK SE ZAHUKTAVA: Partizan ubedljiv protiv trećeligaša (VIDEO)

28.06.2016. 18:50
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press

Trener Ivan Tomić može da bude zadovoljan.

Partizan je pobedio Pogon iz Leborka, poljskog trećeligaša, rezultatom 3:0, i tako upisao prvo slavlje u ovim pripremama. Strelci za Partizan bili su Miroslav Radović u 43. minutu iz penala, Valeri Božinov u 47. i Saša Marjanović u 64. minutu.

PARAFIRAO: Bivši reprezentativac Srbije i član Partizana u DRUGOJ ligi (FOTO)

U prvom poluvremenu za Partizan su igrali: Šaranov, Vulićević, Gogua, Milenković, Bogosavac, Everton, Brašanac, Janković, Radović, Mihajlović, Đurđić. Trener Ivan Tomić je pružio šansu Đurđiću da debituje, ali se iskusni napadač nije upisao u strelce. Poljskog trećeligaša načeo je Miroslav Radović sa bele tačke u 43. minutu. Partizan je u prvom delu igre uglavnom pretio sa distance, šuteve su oprobali Everton Luiz u 25. i Radović u 30. minutu, ali nisu bili dovoljno precizni.

POTPISAO: Nekadašnji ljubimac GROBARA postao član GRČKOG velikana (FOTO)

NEOČEKIVANI PREOKRET: Reprezentativac Srbije iz engleskog ide u redove ITALIJANSKOG velikana (FOTO)

U drugom poluvremenu za Partizan su igrali: Jovičić, Bandalovski, Balažic, Jevtović, Miletić, Radin, Marjanović, Saša Ilić, Đuričković, Golubović, Božinov. Crno-beli su prednost duplirali već u 47. minutu. Petar Đuričković je opalio po lopti sa 22 metara, golman Pogona odbranio, ali na odbitak je natrčao Valeri Božinov i rutinski pogodio cilj. Najlepši detalj sa meča bio je pogodak Saše Marjanovića u 64. minutu. Marjanović je gol za konačnih 3:0 postigao odličnim udarcem sa oko 25 metara, čime je najavio d aće biti veliko pojačanje za crno-bele.

Igra se četvrtfinale, a Mažić je dobio novi zadatak (FOTO)