VEĆ JE SILA: Bobijeva zakucavanja zapalila Njujork, Dankan aplaudirao srpskom džinu! (VIDEO)

12.01.2016. 09:17
Boban Marjanović zakucava protiv Bruklina
Boban Marjanović zakucava protiv Bruklina / Izvor: Reuters

Sjajna partija centra „mamuza“ u meču sa Bruklinom.

Boban Marjanović ponovo je dobio šansu u San Antoniju i ponovo je iskoristio na odličan način. Srpski centar je u ubedljivoj pobedi u gostima nad Bruklinom rezultatom 106:79 igrao 13 i po minuta u drugom poluvremenu i za to vreme zabeležio 13 poena uz odličan šut iz igre (5/7) plus tri skoka i dve rampe.

Marjanović je oduševio navijače atraktivnim zakucavanjima, a atmosfera u Bruklinu bila je usijana upravo posle Bobijevih akrobacija. Koliko je bio uspešan govori i nesebični aplauz legendarnog centra „mamuza“ Tima Dankana sa klupe za rezervne igrače.

- Lepo je kada te ljudi vole. Osećaj je fantastičan – konstatovao je Srbin.

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Lemarkus Oldridž sa 25 poena i 11 skokova., a zapaženu rolu u tandemu sa Marjanovićem imao je Manu Đinobili koji je sakupio devet poena i pet asistencija.

Golden Stejt je zabeležio 36. pobedu u sezoni protiv Majamija rezultatom 111:103. Stefon Kari je ubacio 31 poen za "ratnike", ali je imao loš procenat šuta (11/27 iz igre). Dramon Grin je imao dabl-dabl učinak - 22 poena i 12 skokova.