UMALO IZNENAĐENJE U MADRIDU: Atletiko se opustio, ali ipak slavio protiv Almerije!

10.12.2023. 17:06
FK Atletiko Madrid
FK Atletiko Madrid / Izvor: Profimedia

"Jorgandžije" osvojile tri boda...

Fudbaleri Atletika savladali su u Madridu ekipu Almerije rezultatom 2:1 u okviru 16. kola španske Primere. Domaćin je za nešto više od 20 minuta postigao tri gola, ali je prvi pogodak Grizmana bio poništen zbog ofsajda.

KIJELINI NAJAVIO KRAJ: Legendarni Italijan odigrao možda i poslednju utakmicu u karijeri!Đorđo Kjelini

SUPERLIGA SRBIJE: Remi Radnika i VoždovcaFK Voždovac

SUPERLIGA SRBIJE: Remi Radnika i Voždovca

RADNIČKI DESETKOVAN PROTIV PARTIZANA: Đorđević se ipak nada pobedi!Slavoljub Đorđević

RADNIČKI DESETKOVAN PROTIV PARTIZANA: Đorđević se ipak nada pobedi!

Kod gola Alvara Morate u 17. minutu sudija, pak, nije mogao ništa, Grizman je proigrao reprezentativca Španije koji se na lep način oslobodio čuvara, zaobišao golmana i zatresao mrežu gostiju.

Pet minuta kasnije, De Pol je povukao loptu i dodao je ka Ljorenteu koji je uposlio Anhela Koreu, a Argentincu nije bilo teško da postigne pogodak.

Činilo se da će "jorgandžije" rutinski da privedu posao kraju, ali tako nije mislio Leao Baptistao koji je umanjio prednost Atletika golom u 62. minutu susreta.

Ređale su se prilike Baptistaa, potom na drugoj strani i Depaja, no promene rezultata do kraja meča nije bilo, pa je Atletiko uspeo da sačuva vođstvo i upiše nova tri boda.