15°C
29.05.2024.
117.1153
107.6427

DAO JE GOL NA DEBIJU U LIGI ŠAMPIONA! Ovo je bio JEDINI evropski susret u karijeri Dušana Vlahovića (VIDEO)

22.02.2022. 21:14
Vlah
Vlah / Izvor: Foto: Youtube printscreen/ Wiktor Kozłowski / MN Press

Nije završen slavno po crno-bele.

Srpski napadač Dušan Vlahović postigao je gol u svom debiju u Ligi šampiona, i to već u prvom minutu meča između Juventusa i Viljareala u Španiji u prvom meču nok-aut faze najelitnijeg takmičenja Starog kontinenta (OVDE možete videti pogodak).

DA LI JE MOGUĆ OVAJ DEČKO?! Vlahović postigao gol za 32 SEKUNDE u Ligi šampiona! I to desnicom (VIDEO)

"Dušan dolazi iz posebne zemlje" Veliki Del Pjero raspametio pričom o Vlahoviću, a onda dao i SAVET Alegriju

Napadač Orlova stigao je ove zime iz Fiorentine i fantastično se snašao u dresu Stare dame, ali se do sada u karijeri nije naigrao mečeva u Evropi.

On je za sada najveći deo svoje seniorske karijere proveo u Fiorentini, a Viola nije imala rezultate koji su je vodili na međunarodnu scenu, pa je tako do sada u karijeri Vlahović odigrao samo jedan evropski meč.

U pitanju je duel Partizana i Zaglebja u kvalifikacijama za Ligu Evrope u sezoni 16/17. Tada je posle 0:0 u prvom meču Partizan otišao u Poljsku, ali ni tamo napadači crno-belih nisu uspevali da pronađu put do mreže.

U 70. minutu umesto Nikole Đurđića na teren je ušao mladi Dušan Vlahović. Ipak do 90. minuta nije bilo golova, a u nastavku meča Vlahović nije stigao da se istakne. Poljaci su uglavnom napadali u produžetku, pa se otišlo na penale. A tu je nažalost crno-beli tim ispao. Darko Brašanac je promašio prvi penal u seriji, kasnije su svi koji su šutirali pogodili, ali je taj udarac presudio.

Sastav Partizana na tom meču: Šaranov, Bogosavac. Gogua, Milenković, Vulićević, Brašanac, Everton, Radović, Janković, Mihajlović, Đurđić

Na teren su tokom susreta ušli: Ilić, Đuričković i Vlahović.

Najnovije vesti iz sveta fudbala možete naći OVDE.

Pogledajte kako izgleda Helen Steling Holt, devojka Rajana Gigsa.