GLAVOM U RAŠLJE: Vlahović doneo pobedu Juventusu koja ga ostavlja u šampionskoj trci (VIDEO)

23.12.2023. 14:48
Dušan Vlahović
Dušan Vlahović / Izvor: Profimedia

Srpski nadapač ušao u drugom poluvremenu i rešio duel sa Frozinonenom.

Fudbaleri Juvetnusa ostvarili su vrednu pobedu na gostovanju u Frozinoneu (2:1) u okviru 17. kola Serija A i ostali u šampionskoj trci sa Interom. Gol vredan velika tri boda Staroj dami je doneo srpski repezentativac Dušan Vlahović sjajnim golom u 81. minutu.

KAD LUKA DA GOL: Odmah čestita UEFA, Gazeta stavlja na naslovnu stranuLuka Jović

KAD LUKA DA GOL: Odmah čestita UEFA, Gazeta stavlja na naslovnu stranu

DA LI ĆE PRIHVATITI? Kolarov dobio poziv da bude sportski direktorAleksandar Kolarov

DA LI ĆE PRIHVATITI? Kolarov dobio poziv da bude sportski direktor

ZAKAZANA GENERALKA: Austrija poslednji rival Srbije pred početak Evropskog prvenstvaDragan Stojković Piksi, Fudbalska reprezentacija Srbije

ZAKAZANA GENERALKA: Austrija poslednji rival Srbije pred početak Evropskog prvenstva

Juventus je došao do vođstva u 12. minutu golom mladog Kenana Jildiza koji je posle asistencije Filipa Kostića kao na ringišpilu zavrteo tri domaća defanzivca, a potomo precizno pogodio u bliži ugao. Mladom Tučinu bio je ovo prvi start i prvi gol u dresu Juventusa.

Ove sezone vrlo dobri Frozinone došao je do izjednačenja već na početku drugog poluvremena. Haime Baez je bio precizan sa ivice kaznenog prostora.

Bio je to signal za trenera Alegrija da u igru pošalje Dušana Vlahovića što se ispostavilo kao odlučujuči potez.

Srpski golgeter je mu se odužio u 81. minutu kad je iskoristio je centaršut Mekkenija i fantastičnim udarca glavom pogodio same rašlje golmana Frozinonea Stefana Toratija.