GROF OD TULE: Božovićev Arsenal GRABI ka Ligi Evrope!

04.03.2018. 19:34
Miodrag Božović
Miodrag Božović / Izvor: MN Press

Dramatičan finiš.

Fudbaleri Arsenala iz Tule savladali su u 21. kolu ruske Premijer lige Ahmat rezultatom 1:0, a jedini pogodak postignut je u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

PRORADILE EMOCIJE: Kada se čula himna "Bože pravde", Ivana je pokrila lice i zaplakala (VIDEO)

LA LIGA: Mesi srušio Atletiko i doveo Barsu na korak od titule (VIDEO+FOTO)

JEZIVA POVREDA: Golman IZGUBIO svest i završio u BOLNICI! (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)

Mrežu gostiju iz Groznog zatresao je Goran Čaušić. Nesuđeno pojačanje Crvene zvezde, koji se i u minulom prelaznom roku pominjao kao potencijalni novajlija na Marakani, najbolje se snašao posle asistencije Artjoma Dzube u 90+1. minutu.

Tako je ekipa crnogorskog stručnjaka Miodraga Grofa Božovića nastavila sa odličnim partijama na domaćem terenu. Trenutno su na šestom mestu sa 28 bodova, deset manje od Zenita, tim iz Sankt Peterburga se nalazi na četvrtoj poziciji koja vodi u Ligu Evrope.