Kapiten Runi nije uspeo protiv svojih, Junajted u četvrtfinalu FA kupa!

05.03.2020. 22:51
Mančester junajted
Mančester junajted / Izvor: Profimedia

Sjajno.

Fudbaleri Mančester junajteda poslednji su učesnik četvrtfinala najstarijeg takmičenja na svetu. Na svom "Prajd parku" Derbi nije imao šanse protiv "Đavola", podsetimo da su ih minule sezone izbacili iz Liga kupa, sada je situacija ipak daleko drugačije.

GOTOVO JE: Roma dobila novog vlasnika!

SUMU POGODILA VELIKA TRAGEDIJA: Osmoro POGINULIH! Oglasio se i fudbaler Partizana! Nikad EMOTIVNIJI

OTIŠLO SE PREDALEKO: Premijer liga donela istorijsku ODLUKU! Stavljena je ZABRANA na OVO!

"Ovnovi" su na svom stadionu poraženi od ekipe Ole Gunar Solskjera sa 0:3 (0:2), te će četa sa "Old Traforda" u četvrtfinalu igrati protiv Norič sitija. Gosti su do prednosti stigli u 33. minutu, nakon par odbitaka lopta je došla do Luka Šoa koji sjajno šutira sa ivice kaznenog prostora za 1:0. Samo osam minuta kasnije Igalo dobija loptu pred golom protivnika, te je zadržava pored dvojice čuvara, namešta se i pogađa za 2:0. Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, u nastavku je domaćin pripretio preko Vitakera, ali je fudbaler Derbija tukao preko gola rivala.

Sve je postalo jasno u 70. minutu, lopta dolazi do Igala u kaznenom prostoru "Ovnova", njegov prvi udarac uspeva da zaustavi golman, ali mu se lopta vraća i ovoga puta je efektno smešta u mrežu za 3:0 i njegov drugi pogodak na utakmici.

Pogledajte kako izgleda Rakel Jakob, devojka golmana Žozea Saa.

UZBUNA U AJAKSU! Koronavirus NAPAO Kopljanike! Trojica Tadićevih prijatelja u KARANTINU!

BARSA NACILJALA POJAČANJE: Dečko od 20 godina i 100 miliona!

ZBOG NJEGOVIH KIKSEVA SMEJE MU SE CEO SVET: Karijus ima NEVEROVATNO opravdanje!