Dijaz srušio Brazil, njegov otac pao u trans na tribinama! Veliki preokret Kolumbije (VIDEO)

17.11.2023. 09:23
Dijaz
Dijaz / Izvor: Foto: Twitter printscreen/Eoghan/ 𝐂𝐇𝐀𝐑𝐋𝐄𝐒

Dva gola fudbalera Liverpula.

Dugo se nije dogodilo da dva najveća tima Južne Amerike izgube istog dana u kvalifikacijama. Argentina je poražena od Urugvaja, a Brazil je pao na gostovanju Kolumbiji, 2:1 (0:1).

Lionel Mesi zaprepastio ljude širom sveta - pokazao svoju NAJGORU STRANU i životinjsko ponašanje (VIDEO)Mesi

CRNOJ GORI OSTALA SAMO NADA: Portugal 9 od 9, Slovačka na EP, debakl BiH u Luksemburgu Fudbalska reprezentacija Portugalje

Najmanje 12 osoba povređeno u Sofiji u sukobima navijača i policijeBugarska

Najmanje 12 osoba povređeno u Sofiji u sukobima navijača i policije

"Selesao" sada ima skor od po dve pobede, jednog poraza i remija, što je daleko od očekivane forme.

Od Kolumbije su izgubili iako su na poluvremenu imali prednost koju im je u četvrtom minutu doneo igrač Arsenala, Gabrijel Martineli.

U nastavku se sve promenilo, a junak pobede Kolumbije bio je dvostruki strelac, napadač Liverpula Luis Dijaz.

Igrač koji je proteklih nedelja preživeo veliku porodičnmu dramu kada mu je otac bio kidnapovan, još jednom je pokazao klasu.

Prvi gol je postigao u 75. minutu na asistenciju Borhe, a drugu četiri minuta kasnije.

Kamere su zabeležile i dramatičan momenat kako je otac Dijaza proslavio golove u suzama.