28°C
09.06.2024.
117.0746
107.4375

NIJE ZA ONE SA SLABIM SRCEM: Telo srpskog reprezentativca izgleda JEZIVO posle starta rivala! (FOTO)

16.12.2019. 11:34
Mijat Gaćinović
Mijat Gaćinović / Izvor: MN Press

Krivca čeka brutalna kazna.

Šalke je pobedio Ajntraht u 15. kolu Bundeslige rezultatom 2:1, ali će reprezentativac Srbije Mijat Gaćinović dugo pamtiti ovaj meč. Ne toliko zbog poraza, koliko zbog rana koje je dobio u duelu sa golmanom tima iz Gelzerkirhena Aleksanderom Nubelom.

ĐUROVSKI ŠALJIVO TOMANEU: Sledeći put šutiraj leđima okrenut golu

O NJEMU BRUJI ITALIJA: Nesuđeni golgeter Partizana pocepao mrežu Intera u 92. minutu, Montela oduševljen (VIDEO)

ASANO OTKRIO: Evo na šta u Srbiji nikako ne može da se navikne (VIDEO)

Čuvar mreže Šalkea je tom prilikom zaradio isključenje zbog grubog starta, a Mijat je na društvenim mrežama posle meča pokazao jezive rane po telu.

Nubelov mučki udarac zgrozio je celu Nemačku, procene stručnjaka su da iskusnog golmana čeka duža suspenzija. Na fotografiji koju je postavio član Orlova, jasno se vidi da su mu grudi potpuno izgrebane, ali na sreću prošao je bez ikakvog preloma.

Pogledajte kako izgleda Bjanka Gaskojn, ćerka legendarnog fudbalera Pola Gaskojna.