POBEDA OMLADINACA SRBIJE: Odličan debi Obradovića, blistali igrači Zvezde i Partizana (FOTO)

21.02.2017. 16:20
Obrad
Obrad / Izvor: MN Press

Savladane komšije.

Omladinci Srbije su krenuli odlično pod vođstvom novog selektora Milana Obradovića. Bivši reprezentativac je imao uspešan selektorski debi, u sklopu priprema za elitnu rundu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo Orlići su u u prvom od dva prijateljska meča protiv vršnjaka iz Bugarske slavili sa 3:1. Meč je odigran na terenu sportskog centra u Staroj Pazovi.

USKORO ĆE PRAZNIK FUDBALA: Poznate cene karata za derbi, evo koliko je NAJJEFTINIJA

IMAĆE OGROMNU PODRŠKU: Đoković će protiv Nadala u Dejvis kupu igrati u OVOJ dvorani (FOTO)

Mladi Srbi su pokazali da su mnogo kvalitetniji od rivala, pa su pitanje pobednika rešili već posle prvog dela igre, kad su postigli sva tri gola. Obradović je u nastavku izmešao sastav i Bugari su uspeli da ublaže poraz. Golove za Srbiju postigli su mladi napadač Partizana Đorđe Jovanović u 10. minutu, vezista Zvezde Luka Adžić u 38. minutu i Igor Zlatanović iz Radnika u 42. minutu. Druga provera sa Bugarima zakazana je za četvrtak s početkom u 11 sati.

Golmanu od 130 kilograma se smejao ceo svet što je pojeo pitu za vreme meča, a onda šok: ON JE VELIKI PREVARANT! (VIDEO+FOTO)