23°C
29.04.2024.
117.1205
109.1422

POTPUNO JE "POLUDEO": Ovo što je uradio Mudrinski posle pobedničkog gola nije nikada viđeno (VIDEO)

15.04.2024. 21:44
Ognjen Mudrinski
Ognjen Mudrinski / Izvor: Twitter printscreen/ @nikola_v_022

Fudbaleri Spartaka pobedili su ekipu Javora rezultatom 1:0, dok je IMT kao gost savladao Mladost u Lučanima sa 2:1 u poslednjem kolu regularnog toka Superlige Srbije.

Pobedonosni gol sa Subotičane je postigao Ognjen Mudrinski u zaustavnom vremenu, ali momenti posle gola su obeležili ovaj susret.

Usledila je burna i neočekivana proslava gola, jer je Mudrinski gledao ljutito ka loži i gestikulirao, ali nije poznato zbog čega je ovako reagovao posle pobedničkog pogotka.

U Lučanima je bilo mnogo uzbudljivije, jer je IMT preokrenuo u razmaku od samo dva minuta.

Domaći su poveli u nadoknadi prvog poluvremena kada je Aleksandra Varjačić bio precizan sa 11 metara.

Ali, IMT je ubrzo posle odmora uzvratio, Nikola Terzić je pogodio u 54. minutu za 1:1, a onda je autogolom Ivana Miloševića i preokrenuo na 1:2.

Kao i IMT Radnički iz Kragujevca je kao gost slavio sa 2:1 protiv Voždovca. Vasilije Đurić je u 11. minutu doveo goste u vođstvo, ali je sedam minuta kasnije Vukašin Đurđević poravnao skor. Pobedu im je doneo Milutun Vidosavljević.

Postigli su domaći pogodak u zaustavnom vremenu. Ipak, je gol Danila Teodorovića poništen zbog ofsajda i ostalo je 1:2.

Tako su Kragujevčani stigli Vojvodinu na poziciji broj četiri sa 50 bodova.