OVO SE ČEKALO: Delije se raduju iz sveg glasa, Mbape NAJZASLUŽNIJI! Želja se ispunjava (VIDEO)

24.04.2021. 20:12
Mbape
Mbape / Izvor: Foto: Sporttube printscreen/MN Press

Značajna pobeda.

Ekipa Pari Sen Žermena ponovo se našla na čelu Lige 1. To su postigli nakon pobede u 34. kolu francuskog šampionata kao gosti savladali Mec sa 3:1 (1:0).

A TEK ŠTO JE POTPISAO PREDUGOVOR: Piksiju zazvonio telefon - poziv MILANA! "Evo ti ceo tim..."

STANKOVIĆ PRED MEČ SA INĐIJOM: Motivišu nas TEŠKE utakmice

NE, NE I NE: Tri evropska velikana zvala Murinja, Specijalni svakom od njih dao korpu (FOTO)

Sveci su sa trona skinuli Lil. Sada imaju dva boda više, takođe i meč više.

Lil u nedelju gostuje Lionu. Sve nam govori da će završnica francuskog prvenstva biti izuzetno uzbudljiva.

Izabranici Maurisija Poketina poveli su golom moćnog i mladog Kilijana Mbapea u četvrtom minutu.

Ipak, na startu drugog poluvremena je usledio šok, pošto je Kentonce izjednačio na 1:1. Vrlo brzo su Sveci uspeli da uspostave svoj ritam u melu. Opet je Mbape bio strelac i to u 59. minutu. Tačku na utakmicu je stavio Mauro Ikardi u završnici iz jedanaesterca.

Podsetimo, rezultati PSŽ-a posebno zanimaju i navijače Crvene zvezde. Da bi lider Superlige počeo kvalifikacije za Ligu šampiona iz drugog kola od leta, potrebno je da Sveci budu prvi ili drugi u Ligi 1. Ovaj trijumf je veliki korak ka željenom cilju.