21°C
12.05.2024.
117.1305
108.6856

ALVAREZ JE NAPRAVIO FAUL, A NE LIVAKOVIĆ: Iker Kasiljas sve zaprepastio mišljenjem o penalu (VIDEO)

14.12.2022. 17:11
pena
pena / Izvor: Foto: dubz printscreen/ Instagram printscreen/

Retko ko ima sličnu teoriju.

Legendarni španski golman Iker Kasiljas rekao je da je neopravdano dosuđen jedanaesterac za Argentinu u polufinalnoj utakmici Svetskog prvenstva protiv Hrvatske.

PA OVO DECA GLEDAJU: Mesi uhvaćen kako dugo ČEŠE INTIMNE DELOVE na meču - kamerman sve ispratio (VIDEO)

DALIĆ BESNI NA SUDIJU: Pa, gde će na nas!? Dolazi li na more? Bolje da ga ne upoznam

AKO FRANCUSKA ELIMINIŠE MAROKO: Benzema stiže za finale Svetskog prvenstva

- Hulijan Alvarez je napravio prekršaj nad Livakovićem, a ne obrnuto - rekao je Kasiljas za španski javni servis.

Fudbaleri Argentine plasirali su se u utorak u finale Svetskog prvenstva u Kataru, pošto su pobedili Hrvatsku sa 3:0. Sudija Danijele Orsato je u prvom poluvremenu dosudio penal za Argentinu, nakon što je prekršaj nad Alvaresom napravio hrvatski golman Livaković.

Sa penala je u 34. minutu bio precizan Lionel Mesi, a Argentina je nakon vodećeg gola u nastavku lako savladala rivala.

Bivši kapiten Real Madrida i reprezentacije Španije je zatim postavio anketu na Tviteru, a na njoj je glasalo preko 88.000 ljudi, od čega je 54 odsto navelo da je odluka Orsata bila ispravna.

U drugom polufinalu Svetskog prvenstva igraće Francuska i Maroko. Meč za treće mesto na programu je u subotu (16.00), dok je finale na rasporedu dan kasnije.

NE PROPUSTITE! Sve vesti o Mundijalu u Kataru pročitajte OVDE.

BONUS GALERIJA: Pogledajte kako izgleda Ana Rajković