23°C
19.05.2024.
117.105
107.8514

PUKAO MU FILM: Jokić isključen, krenuo ka sudiji – više nije mogao da trpi (VIDEO)

21.11.2023. 07:36
Nikola Jokić isključenje
Nikola Jokić isključenje / Izvor: Foto: Youtube Printscreen/NBA on ESPN

Denver slavio u Detroitu i bez pomoći najboljeg košarkaša.

Košarkaši Denvera pobedili su kao gosti ekipu Detroita rezultatom 107:103 i to dobrim delom bez pomoći Nikole Jokića.

Grobari ga se danas setili: Potpisao Pjer DžeksonPjer Džekson

Grobari ga se danas setili: Potpisao Pjer Džekson

HANGA, LAZIĆ, NEJPIR... Trener Zvezde odgovorio na najvažnija pitanja posle meča sa MornaromJanis Sferopulos, KK Crvena zvezda

OBRADOVIĆ NEOČEKIVANO MIRAN POSLE PORAZA: Sezona je duga, ima još mnogo utakmicaŽeljko Obradović, KK Partizan, Zek Ledej

OBRADOVIĆ NEOČEKIVANO MIRAN POSLE PORAZA: Sezona je duga, ima još mnogo utakmica

Centar Nagetsa je na parketu proveo samo 15 minuta, pošto je krajem prvog poluvremena pri vođstvu svog tima 51:50 dobio drugu tehničku, obe nakon protesta zbog nedosuđenih faulova nad njim.

Pre Jokića parket je morao da napusti i trener Majk Meloun koji je takođe protestovao kod arbitara zbog očiglednih grešaka.

Jokić je za 15 minuta na parketu imao učinak od devet poena, pet skokova i pet asistencija. U njgeovom odutvu odgovornost su preuzeli Redži Žekson – 21 poen, šest asistencija I Kentavijus Koldvel-Poup – 20 poena.

U ekipi Detorita najbolji je bio Ked Kaningem sa 27 poena i devet asistencija.

Denver je prekinuo mini seriju od dva poraza i trenutno je drugi u Zapadnoj konferenciji sa učinkom 10-4, dok je Detroit poslednji na Istoku sa skorom 2-13.