ITALIJANI POTOPILI DELFINE: Osam CRVENIH kartona obeležilo poraz Srbije!

10.08.2022. 20:28
Vaterpolo reprezentacija Srbije, Dejan Savić
Vaterpolo reprezentacija Srbije, Dejan Savić / Izvor: MN Press

Završen turnir u Sasariju.

Vaterpolo reprezentacija Srbije poražena je u poslednjem kolu turnira u Sasariju od selekcije Italije, rezultatom 12:10 (2:4, 3:2, 3:3, 4:1 i tako turnir završila sa dve pobede i jednim porazom.

SPEKTAKL U BEOGRADU: Spreman oproštaj za “Šestoricu veličanstvenih”

KAPITEN BRŽI OD SIRENE: Ranđelović za pobedu Srbije sekund pre kraja

Ministar Udovičić na javnoj raspravi o Predlogu strategije za mlade - Važno nam je mišljenje mladih

Utakmica između Italije i Srbija bila je izuzetno uzvudljiva i burna, a dodeljeno je čak osam crvenih kartona što se ne pamti na vaterpolo utakmicama.

Srbija je tri četvrtine držala igru u svojim rukama, vodila 3:1, 4:2, 6:3.

U trećem delu su Italijani uspeli da izjednače ali je naš sastav sačuvao minimalnu prednost pred poslednjih osam minuta.

Ali, crveni karotni su učinili svoje, Srbija je ostala bez Vučinića I Ranđelovića zbog tri lične. Italijani su serijom 3:0, poveli 11:9. Smanjio je Mandić ali je u poslednjim sekundama Di Fulvio rešio meč.

Kada su crveni kartoni Srbije u pitanju u drugoj četvrtini je odmah isključen Radulović, u trećoj Martinović a u poslednoj Lukići i Stojanović. Italijani su ostali bez Aleanija, Di Some i Brunija.

ITALIJA: Del Lungo, Di Fulvio 3, Alesani, Grata 1, Fondeli, Kanela , Rencuto 3, Kondemi 2, Ferero 1, Bruni 1, Di Soma, Dolče 1, Masaro.

SRBIJA: Rističević, Mandić 2, Velkić 1, Ranđelović 2, Vučinić 1, Pljevančić 1, S.Rašović, Lukić 1, Drašović 1, Radulović, Stojanović, V.Rašović 1, Dobožanov, Martinović.

BONUS VIDEO: Pogledajte Sofiju Milošević, suprugu Luke Jovića, u teretani