Четири гола Орландића, Мбођ промашио пенал

30.03.2015. 14:50
Petar Orlandić, na meču protiv Spartaka
Петар Орландић, на мечу против Спартака / Извор: МН Press

Црвено-бели у првенственој паузи одиграли пријатељску утакмицу на припремама у Бору.

Фудбалери Црвене звезде савладали су ОФК Бор резултатом 4:0 (3:0) у пријатељској утакмици  која је одиграна у граду бакра током припрема црвено-белих. Тренер Београђана Ненад Лалатовић указао је шансу свим расположивим снагама, с обзиром на то да због репрезентативних акција није могао да рачуна на 12 играча.

Прилику је на најбољи начин искористио Петар Орландић. Снажни нападач тресао је мрежу ривала у деветом, 20, 42 и 49. минуту из пенала. Црвено-бели су могли да славе и убедљивије, али је Мамаду Мбођ из једанаестерца шутирао преко гола у 55. минуту.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Кахриман, Цветковић, Мбођ, Ђорђевић, Анђелковић, Босанчић, Стојановић, Катаи, Лазовић, Гаврић и Орландић. У другом полувремену играли су: Кахриман, Мијаиловић, Н. Цветковић, Мбођ, Ђорђевић, Туфегџић, Босанчић, Н. Јовановић, Лазић, Гаврић и Орландић.