СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Чукарички доживео дебакл, Рад брине о опстанку!

07.05.2016. 22:33
FK Čukarički
ФК Чукарички / Извор: МН Press

Грчевита борба за опстанак.

Чукарички, који је недавно савладао и Партизан и Црвену звезду у гостима, доживео је други узастопни пораз. После пораза од Војводине уследио је пораз од Радничког и то чак 1:5!

После рано примљеног гола, већ у 6. минуту, уследило је помрачење у периоду од 33. до 36, када је серија грешака домаћих играча довела до три примљена гола.

Војводина победила Звезду, прочитајте више о томе ОВДЕ

Што се тиче Рада, "грађевинари" су одиграли нерешено у гостима против већ отписане Јагодине. Домаћин је повео већ у 4. минуту, гости су успели да изједначе у финишу првог полувремена, међутим, не и да преокрену.

Овим резултатом може да буде задовољан ОФК Београд, који би се победом над Спартаком у недељу има још увек шансе за опстанак у "елити".