ЖУРКА У БАЊАЛУЦИ: Мирољубиво на терену, дивљање на трибинама

25.03.2016. 19:35
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Партизан гостовао у Бањалуци поводом 90 рођендана Борца.

Фудбалери Борца и Партизана одмерили су у петак снаге у пријатељском сусрету који је организован поводом прославе 90 година постојања бањалучког клуба. Пријатељска утакмица одиграна на стадиону у Бањалуци завршена је "пријатељским" резултатом 0:0.

Најбољу прилику у првом полувремену имао је домаћин у 40. минуту када је Тони Јовић истрчао контранапад а онда шутирао високо преко гола Филипа Кљајића. Већ на старту другог полувремена капитен Партизана Саша Илић погодио је пречку што је уједно била и најбоља прилика за црно-беле на данашњој утакмици. У последњих двадесетак минута Ален Стевановић је правио доста проблема одбрани Борца али на крају није успео да уради ништа што би утицало на промену резултата.

БАШ ПРИЈАТЕЉСКИ: Лешинари палили Партизанове заставе (ВИДЕО)

Данашњу утакмицу обележило и неколико хулиганских испада присталица домаћег тима. "Лешинари" су бакљом погодили Марка Голубовића, а у првом полувремену су на трибини запалили неколико шалова и заставу са обележјима Партизана.

Борац: Ружић, Бечелић, Поповић, Распудић, Комљеновић, Дујковић, Кисо, Предраговић, Малетић, Шкорић, Јовић

Партизан: Кљајић, Бандаловски, Јевтовић, Перишић, Субић, Вукадин, Чађеновић, Бирманчевић, Голубовић, Фофана, Божинов