ЗЛЕ СИЛЕ ИЗ УГЛА ТЕРЕНА: Партизан примио два ИСТА гола! Корнери опасни попут пенала за црно-беле (ВИДЕО)

04.08.2022. 19:35
Stolica
Столица / Извор: Фото: РТС printscreen/MN Press

Јако лоша концентрација.

ФК Партизан у трећем колу квалификација за Лигу Европе игра меч на Кипру. Противник је АЕК Ларнака.

МЕНИГ ЧУВА СТОЛИЦУ: Холанђанин се МАЈСТОРСКИ снашао после Рикардовог серијала бравура (ВИДЕО)

(САСТАВИ) ФЕЈСА КОМАНДУЈЕ СРЕДИНОМ, УБИТАЧНА ОФАНЗИВА: Столичина постава је БИТИ ИЛ' НЕ БИТИ

ЦРНО-БЕЛИ БРЗО ПРОСУЛИ ВОЂСТВО: Гарсија погодио мрежу Партизана, погледајте како (ВИДЕО)

Црно-бели су повели у 18. минуту преко Менига, а изједначио је Гарсија у 34. из акције после корнера.

Такође после корнера Партизан је примио и други гол, 70. минут се играо када је Милићевић погодио за 2:1.

Невероватно колико деконцентрације у редовима црно-белих. Сваки прекид је био шанса...

Најновије вести о ФК Партизан можете наћи ОВДЕ.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте како Новак Ђоковић имитира Рафаела Надала