АНЋЕЛОТИ САМО НЕМО ГЛЕДА: Првенац Каванија за Манчестер - и то у последњим секундама! (ВИДЕО)

07.11.2020. 16:11
Edison Kavani, Bruno Fernandeš i Karlo Anćeloti
Едисон Кавани, Бруно Фернандеш и Карло Анћелоти / Извор: Фото: Sporttube printscreen

Уписао се...

Наставља се Премијер лига, а дерби дана играли су у Ливерпулу Евертон и Манчестер јунајтед у оквиру осмог кола. Славили су гости 3:1, а првенац у дресу Црвених ђавола постигао је Едисон Кавани који је у последњим секундама меча поставио коначан резултат.

ЗВЕЗДА СЕ СПРЕМА ЗА ПРЕЛАЗНИ РОК: Станковић већ НАНИШАНИО три ПОЈАЧАЊА

СТАНОЈЕВИЋ ОТКРИВА: Хоће ли Партизан у новембру добити велико појачање (ФОТО)

ТАДИЋУ, ДОКТОРЕ: Мајсторска БОМБА из индиректа - на једини НЕБРАЊЕН део мреже! А пре тога АСИСТЕНЦИЈА и ПРИЈЕМ за уџбенике (ВИДЕО)

Екипа Олеа Гунара Солскјера водила је и на полувремену - 1:2. Ипак, повели су пулени Карла Анћелотија у 19. минуту после соло акције Бразилца Бернарда.

Потом је на сцену ступио Португалац Бруно Фернандеш који је два пута затресао мрежу голмана Евертона, Џордана Пикфорда.

Прво је то урадио у 25. минуту на асистенцију Лука Шоа. Класична "енглеска" акција - центаршут са бока и снажан скок и ударац главом.

Други погодак Фернандеша, опет главом, пао је у 32. минуту, а асистент је овога пута био Маркус Рашфорд. Слична акција као и код претходног гола.

Партизан није победио на два везана гостовања, што је за црно-беле забрињавајуће јер вечерас (18.00) гостују Спартаку, који игра одлично ове сезоне. Квота на двојку у Суботици је 1,80, на дуплу шансу 1X 2,01, а на опкладу GG 1,95. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Спартак - Партизан.

У самом финишу меча, у стрелце се уписао и новајлија Едисон Кавани који је тако забележио првенац у дресу Манчестера.

Играо се пети минут надокнаде када је муњевито пукла контра Манчестера.

Фернандеш је решио да утефтерише и асистенцију и несебично је упослио Уругвајца који је остао сам испред Пикфорда и рутински затресао мрежу.

Анћелоти је само немо гледао Каванијев погодак и трећи узастопни пораз своје екипе која има 13 бодова из осам утакмица.