БЛАМАЖА РЕАЛА У МАДРИДУ: Леванте славио у Валдебебасу, титула је све даља

30.01.2021. 18:53
FK Real Madrid
ФК Реал Мадрид / Извор: Реутерс

"Лос бланкоси" поново разочарали.

Фудбалери Левантеа направили су велико изненађење у 21. колу Ла Лиге и у Мадриду савладали Реал резултатом 2:1! Шампион Шпаније се тим поразом додатно удаљио од одбране титуле, пошто лидер Атлетико сада има седам бодова вишка и две утакмице мање.

НЕ ЗНАТЕ ГДЕ ЋЕТЕ ЗА ВИКЕНД? ОВДЕ вас чека убедљиво најбоља забава!

ЗВЕЗДА ГА СИЛНО ЖЕЛЕЛА: Фудбалер који је био на прагу Маракане сели се у Барселону (ФОТО)

КАКО ЋЕ НА ОВО РЕАГОВАТИ У МАДРИДУ: Јовић је НАЈБОЉИ нападач са којим сам играо

Вечерас (21.00) на Маракани добијамо новог шампиона Јужне Америке! Састају се Палмеирас и Сантос, тимови препуни младих талената који ће ускоро харати Европом, у тек трећем бразилском финалу у историји Копа Либертадорес. Квота на Палмеирас је 2,35, на Сантос 3,25, а на икс 3,10Погледајте све квоте кладионице MOZZART за финале Копа Либертадорес.

Краљевски клуб је четврти пораз у првенству уписао упркос томе што је од 13. минута у Валдебебасу водио са 1:0 голом Марка Асенсија.

Црвени картон Едера Милитаоа из деветог минута је, ипак, пресудно утицао на даљи ток утакмице. Иако знатно квалитетнија, екипа Зинедина Зидана није могла да парира бројчано надмоћнијем ривалу који је погоцима Хосеа Моралеса у 32. и Рођера Мартија у 78. извојевао велики тријумф.

Леванте је новим тријумфом стигао до 26 бода и заузима девету позицију, у следећој рунди чека Гранаду.