БОЉИ ОД ПАВКОВА: Мајсторија Доналда у великом проекрету Малатије! (ВИДЕО)

09.12.2018. 14:36
Mičel Donald
Мичел Доналд / Извор: МН Press

Холанђанин у сјајној форми.

Фудбалери Малатије за коју наступају бивши капитен Црвене звезде Мичел Доналд и репрезентативац Србије Данијел Алексић савладали су на гостовању Ерзурум резултатом 1:3, а први гол за своју екипу постигао је управо Доналд.

ТЕШКЕ УВРЕДЕ: Навијачи Лација НАЈСТРАШНИЈЕ извређали Сергеја (ФОТО)

ОДРЕЂЕН СУДИЈА ЗА ДУЕЛ ЗВЕЗДЕ И ПСЖ-А: На Маракану долази арбитар који дели ЦРВЕНЕ картоне као конфете (ФОТО)

Домаћа екипа је водила на полувремену резултатом 1:0, али је онда уследио велики преокрет који је поготком започео некадашњи везиста црвено-белих. Играо се 67. минут утакмице, када је Еркан Шан са леве стране упутио центаршут, а Мичел Доналд је у маниру расног голгетера главом спровео лопту у мрежу са десетак метара, хируршки прецизним ударцем. То је Холанђанину трећи гол ове сезоне, а може се рећи да је лепши од гола који је Павков главом дао Ливерпулу.

Преокрет је употпинио Ерен Тозлу головима у 78. и 94. минуту, а пре свега је Ерзурум предност стекао поготком Јасмина Шћука из пенала минут пре краја првог полувремена.

Малатија се овом победом изједначила на трећем месту на табели са Бешикташом, Галатасарајем и Трабзоном.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.