ЗЛОЧИН ПРОТИВ ФУДБАЛА: Српски ас постигао ГОЛ ЗА ПУШКАША! Судија онда урадио оно што може само човек без душе (ВИДЕО)

10.01.2023. 10:07
Aleksić
Алексић / Извор: Фото: Twitter printscreen/Wiki Спортс / МН Press

Како је имао срца ово да поништи...

Башакшехир је у Истанбулу био бољи од екипе Адана Демирспор. Победио је са 2:1 головима Туруча у 52. из пенала и Гирлера у 62. минуту. Стрелац за госте био је Акајдин у 58. минуту.

НОВАК СЕ ОТВОРИО СТРАНЦИМА: "Да сам фудбалер, играо бих за Црвену звезду" (ВИДЕО)

Огласио се Ивица Драгутиновић после смрти оца

КУПУЈУ ПРЕМИЈЕРЛИГАША: Власници ПСЖ-а постају узимају још једног ГИГАНТА

Најлепши моменат на мечу виђен је у последњим тренуцима када је некадашњи српски репрезентативац Данијел Алексић ефектно "рабоном" постигао трећи гол за домаћи тим, али је погодак ипак поништен јер је његов саиграч начинио фаул у зачетку акције.

Невероватна штета, могли смо да имамо кандидата за гол године. Овако имамо најлепши гол који није признат.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Елени Петрулаки, супруга Илије Ивића.