ЕВРОПСКО ПРВЕНСТВО: Хрвати у СУЗАМА после продужетка! Шпанија и Холандија у полуфиналу

31.05.2021. 21:01
Fudbalska reprezentacija Španije
Фудбалска репрезентација Шпаније / Извор: Реутерс

Занимљиви мечеви.

Фудбалери Шпаније и Холандије пласирали су се у полуфиналу Европског првенства за играче испод 21 године.

ПЕВЦИ ПИКИРАЛИ ВЕЛИКА ПОЈАЧАЊА: Желе тандем који је владао Серијом А (ФОТО)

АГУЕРА ПРЕДСТАВЉАЈУ ДАНАС: Барса је за СУТРА заказала нову ЕСКЛУЗИВНУ промоцију!

БЕЗ ПРЕМЦА: Лукаку проглашен најбољим играчем Серија А (ФОТО)

Холанђани су на спектакуларан начин уграбили полуфинале Европског шампионата и чекају бољег из дуела Данске и Немачке (почиње у 21 час). Они су су резултатом 2:1 победили Француску у четвртфиналу. Упамекано је довео Француску до вођства у 23. минуту, а до краја полувремена голова није било.

За изједначење се постарао Боаду у 51. минуту, а исти играч је у 93. минуту утакмице на асистенцију Клајверта донео Холандији место међу четири најбоља тима. И у другом четвртфиналу је било још више узбеђења.

Шпанци су са 2:1 победили Хрватску после продужетака. Изгледало је да ће се то догодити и у регуларном току. Хрвати ишчупали и у 94. минуту изборили продужетке голом који је постигао Иванушец. У продужецима је Шпанија била бољи противник и голом Пуада у 110. минуту завршили посао.

Победник меча Португалија - Италија (почиње у 21 час) иде на Шпанију.