КРАЈ СЕРИЈЕ ПОБЕДА БАЈЕРА: Реми Леверкузена и Дортмунда

03.12.2023. 20:14
FK Borusija Dortmund
ФК Борусија Дортмунд / Извор: Реутерс

Дерби меч.

Фудбалери Бајера из Леверкузена и Борусије Дортмунд одиграли су у Леверкузену без победника, 1:1 у дерби мечу 13. кола Бундеслиге.

ЖУЋКУ У ЧАСТ: ЗА РЕКОРДНИХ 99 ПОЕНА РАДИВОЈА КОРАЋА 99. ТЕРЕНObnovjeno čuveno koÅ¡arkaÅ¡ko igraliÅ¡te na Vračaru

ЖУЋКУ У ЧАСТ: ЗА РЕКОРДНИХ 99 ПОЕНА РАДИВОЈА КОРАЋА 99. ТЕРЕН

СЈАЈАН МЕЧ НА ЕТИХАДУ: Сон дао и узео, на крају реми Ситија и ТотенхемаFK Mančester siti, FK Totenhem

СЈАЈАН МЕЧ НА ЕТИХАДУ: Сон дао и узео, на крају реми Ситија и Тотенхема

НАКОН ШТО МУ ЈЕ БРАТ КОЛАБИРАО НА ТЕРЕНУ: Огласио се Немања ГудељNemanja Gudelj

НАКОН ШТО МУ ЈЕ БРАТ КОЛАБИРАО НА ТЕРЕНУ: Огласио се Немања Гудељ

Борусија је повела у петом минуту поготком Јулијана Рајерсона. Домаћи су до изједначења стигли у 79. минуту голом Виктора Бонифејса.

Фудбалери Бајера нису поражени на последњих 20 утакмица у свим такмичењима, али су прекинули серију победа од 14 мечева.

Леверкузен је први на табели Бундеслиге са 35 бодова, а у наредном колу гостоваће Штутгарту. Борусија је пета са 25 бодова, а у наредном колу Бундеслиге играће у Дортмунду са екипом Лајпцига. Фудбалери Фрајбурга победили су раније данас у гостима екипу Мајнца 1:0.