НЕМА КРАЈА КРИЗИ ПАЗАРАЦА: Блицкриг Чуке против бившег тренера

29.03.2024. 16:03
FK Čukarički, FK Novi Pazar
ФК Чукарички, ФК Нови Пазар / Извор: МН Press

Фудбалери Чукаричког савладали су Нови Пазар (2:0) у 27. колу Mozzart бет Суперлиге.

После незанимљивог првог полувремена, наставак нам је донео голове и домаћи тим је за три минута решио питање победника против тима бившег тренера Игора Матића.

Марко Доцић је у 68. минуту погодио са беле тачке, а једанаестерац је досуђен после фаула над Николом Станковићем.

Центарфор Милан Павков је други пут затресао мрежу Пазараца убрзо након гола капитена домаћих. Већи део посла је урадио Ђорђе Ивановић, а бивши играч Црвене звезде је рутински послао лопту у мрежу гостију.

Чукарички се овом победом попео на четврто место, док је Нови Пазар на деоби осме позиције са Напретком и наставио је са лошим резултатима у другом делу сезоне, у ком имају само једну победу на седам мечева.