КОПА АМЕРИКА: Меси се ПОТУКАО и добио директан ЦРВЕНИ картон! Аргентина освојила треће место (ВИДЕО)

06.07.2019. 22:59
Lionel Mesi
Лионел Меси / Извор: Реутерс

Луд меч.

Репрезентација Аргентине освојила је треће место на Копа Америка захваљујући победи над Чилеом резултатом 2:1. Гаучоси су се тако колико-толико осветили Чилеанцима за поразе у претходна два финала првенства Јужне Америке, а најјачи утисак са утакмице оставили су црвени картони које су добили Лионел Меси и Гари Медел у 37. минуту због инцидента на терену.

ЛОШЕ ВЕСТИ СТИЖУ ИЗ СЛОВЕНИЈЕ: Партизан поражен од Олимпије, а ПОВРЕДА је још већи проблем (ВИДЕО)

ИЗ ПОРТУГАЛИЈЕ ПОРУЧУЈУ: Звезда је довела новог Агуера

ЛЕСТЕР НИШТА НЕ ПРЕПУШТА СЛУЧАЈУ: Лисице за овог играча Монаку плаћају 45 милиона евра (ФОТО)

Аргентину је у вођство довео Серхио Агуеро у 12. минуту када је успео да заобиђе голмана Чилеа Ариаса смести лопту у мрежу.

Десет минута касније предност Гаучоса је удвостручио Пауло Дибала који је изашао сам испред Ариаса, а лопту у мрежу је послао тако што ју је боцнуо преко њега.

У 37. минуту су учешће на турниру завршили Лионел Меси и Гари Медел. Они су се сукобили после једног дуела, а судија Марио Дијаз де Вивар је без размишљања показао црвене картоне обојици.

Наду Чилеанцима вратио је Артуро Видал у 59. минуту када је из пенала савладао Франка Арманија. Пре тога је главни арбитар Де Вивар досудио најстрожу казну уз помоћ ВАР технологије, после фаула Ђованија Ло Селса.

Погледајте како изгледа Хеорхина Родригез, девојка Кристијана Роналда.