КОПА АМЕРИКА: Шампион немилосрдан, Чиле прегазио Јапанце

18.06.2019. 09:00
Fudbalska reprezentacija Čilea
Фудбалска репрезентација Чилеа / Извор: Реутерс

Самураји примили четири гола.

Бранилац титуле који је освојио последња два издања Копа Америка, Чиле, убедљиво је почео одбрану титуле пошто је прегазио Јапан са 4:0 (1:0).

ПОСЛЕ ПОРАЗА ОД АУСТРИЈЕ: Ђоровић зна зашто је Србија подбацила

ЕП ЗА МЛАДЕ: Очајна Србија! ВАР два пута казнио Орлиће, неопрезно искључење Јовановића и промашаји Јовића (ВИДЕО)

ПОЗНАТО ПЕТ ПОТЕНЦИЈАЛНИХ РИВАЛА : Две НАГАЗНЕ МИНЕ чекају Звезду у првом колу квалификација за Лигу шампиона

Јапанце је начео Ериг Пулгар у 41. минуту и Чиле је са голом предности отишао на велики одмор. У наставку је заблистао Еди Варгас који је постигао гол у 55. минуту, а затим и оверио победу у 83. минуту. Само минут раније у стрелце се уписао и Алексис Санчез.

Варгас је прескочио Марсела Саласа на вечној листи стрелаца Чилеа и тренутно је на другом месту иза Санчеза, а Чиле је сада изједначен на табели са Уругвајем који је пре две ноћи такође са 4:0 савладао Евкадор.

Погледајте како изгледа Дејана Живковић, бивша девојка голмана Партизана Владимира Стојковића