КАКАВ МАЕСТРО: Костић уписао ГОЛ И ДВЕ АСИСТЕНЦИЈЕ за победу Ајнтрахта (ВИДЕО)

07.02.2021. 17:43 17:13
Filip Kostić
Филип Костић / Извор: ФОТО: TwitterPrintscreen/Bundesliga Франце

Сјајна партија Србина.

У 20. колу Бундеслиге Ајнтрахт је савладао Хофенхајм резултатом 3:1. Српски фудбалер Филип Костић, још једном се уписао у листу стрелаца али и је такође уписао и две асистенције. Он је на гостовању против Хофенхајма погодио веч у 15. минуту. До поготка је стигао тако што је невероватним спринтом побеогао још једном српском репрезентативцу, Мијату Гаћиновићу.

Потребан вам је брзи кеш? Имамо САВРШЕНИ ПРЕДЛОГ!

НИШТА БЕЗ КЕЈНА: Тотенхем коначно узео три бода - пао ВБА!

КАКВА БОМБА: Погледајте како је Иванић МАТИРАО голмана (ВИДЕО)

Гаћиновић га је испустио тако што је ушао у средину, Костић је остао усамљен леве стране и послао дијагоналу у гол домаћина.

Био је то његов други погодак у сезони и то на последње три утакмице.

Бебу изједначио, на самом почетку другог дела меча али је одговор Ајнтрахта уследио убрзо.

Најпре у 62. па у 64. минуту је Костић наместио два поготка саиграчима - Ндики и Силви.

Екипа из Франкфурта тако је дошла до 36 бодова и четвртог места на табели Бундеслиге.

Лука Јовић је у игру ушао у 73. минуту али није осварио значајнији резултат.