КВАЛИФИКАЦИЈЕ РОЛАН ГАРОС: Индијка непремостива препрека за Јовану (ФОТО)

22.09.2020. 15:38
Jovana Jović
Јована Јовић / Извор: МН Press

Српска тенисерка поражена у три сета.

Јована Јовић, познатија у Србији по девојачком презимену Јакшић, поражена је на старту квалификација за Ролан Гарос од Индијке Анките Раине са 2:1 (6:4, 4:6, 6:4) после два сата и 34 минута игре.

СКАНДАЛ НА ТЕРЕНУ: Полуфиналиста Ролан Гароса УРЛАО "Француска ку***но" (ФОТО)

РОЛАН ГАРОС: Српкиња после драме у полуфиналу квалификација

НИ ПРОМИЛ ШАНСЕ НИЈЕ ИМАО: Троицки ПОЧИШЋЕН на старту квалификација за Ролан Гарос

Српска тенисерка добро је почела меч и одмах одузела сервис противници, а затим и повела са 2:0. До среине првог сета није више било брејкова, а затим је уследила серија одузетих сервиса у којем је Индијка успела да стигне до изједначења 4:4, да би у 10. гему још једним брејком стигла до освајања првог сета. У другом сету је Индијка била та која је прва направила брејк, али је Јовићева одмах узвратила, а затим у седмом гему и други пут брејкнула Раину и убрзо стигла до изјендачње у сетовима.

Није Денвер имао среће у другој утакмици финала Запада, изгубио је тројком у последњим тренуцима, и сада мора да јури предност Лејкерса од 2:0. Квота на победу Јокићевог тима вечерас (03.00) је 3,35, док нови тријумф Лејкерса носи квоту 1,40. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Денвер - Лејкерс.

У одлучујућем сету виђена је велика серија брејкова, а свака од тенисерки је направила два и резултат је био 3:3. Српска тенисерка је успела да направи и трећи брејка, али је Индијка успела одмах да узврати, а затим још једном у 10.гему, као и у првом сету, направи брејк вредан победе.

Погледајте како изгледа Аура Руиз, бивша девојка Хесеа Родригеза.