НАЂ ОДАО ПРИЗНАЊЕ САМО ЈЕДНОМ ИГРАЧУ: ”Без њега не бисмо били ни други"

12.05.2024. 19:28
Albert Nađ
Алберт Нађ / Извор: МН Press

Тренер Партизана Алберт Нађ рекао је да је његов тим, упркос победи, првој после више од месец дана, показао слабости у игри и похвалио је голмана Јовановића.

Црно-бели су савладали лучанску Младост у Хумској и два кола пре краја вратили се на друго место које им је накратко преотео ТСЦ.

Резултат од 3:0 после свега што се дешавало овог поподнева у Хумској није реалан показатељ односа снага. Партизан је имао много више проблема него што резултат на то указује.

- Можемо да будемо само резултатом задовољни. Мислим да смо имали неку доминацију у првоим полувремену, али исто тако мислим да је проток лопте био спор. Младост се у првом полувремену изузетно добро бранила, вратила се на 25-30 метара где ми нисмо имали онај проток лопте какав је био у Крушевцу где смо имали много више шанси а нисмо успели да остваримо победу - рекао је Нађ после меча.

Није пропустио да апострофира улогу голмана Јовановића који је још једном бриљирао међу стативама.

- Морам опет да похвалим Ацу који је, не знам који већ пут, фантастичмо реаговао код резултата 1:0 за нас, одбранио зицер Лучанима и то се понавља од почетка првенства практично. Морамо да будемо објективни и рећи да није њега, вероватно бисмо сада причали о некој другој позицији на табели. Све у свему морамо да поправимо много, да брже играмо, а када то кажем не мислим да трчимо брже већ јеноставно да лотпа иде брже, са што више додира да угрожавамо противника. Да ли ћемо то успети да променимо у наредном периоду, мислим да је врло картак период за тако нешто, јер је у наредном периоду најбинитје да постигнемо резултат који желимо.