НАЈБИЗАРНИЈИ КАРТОН У КАРИЈЕРИ: Судија се стидио своје одлуке, извинио се на полувремену! (ВИДЕО)

06.09.2019. 11:12
Serhio Ramos
Серхио Рамос / Извор: Профимедиа

Серхио Рамос није могао да верује.

Репрезентација Шпаније је на јучерашњој утакмици савладала селекцију Румуније резултатом 2:1, у петом колу групе Ф квалификација за Европско првенство. Шпанци су остварили свих пет победа и убедљиво су први у својој групи.

Невероватна ствар се десила у првом полувремену, када је Серхио Рамос постигао гол са беле тачке..

КОСТИЋ ПРЕД МЕЧЕВЕ ОДЛУКЕ: Ако зауставимо Роналда...

САМ СЕБИ АСИСТИРАО: Најлуђи кош Мундобаскета - ово морате да погледате! (ВИДЕО)

НАЈВЕЋА ПОДВАЛА У ИСТОРИЈИ КОШАРКЕ: Легендарни Дуци Симоновић због Порторика никад више није заиграо за Југославију, а био је класа

Када се помену картони, одмах се мисли на рекорде које је Рамос поставио, највише пута је искључен у историји шпанског фудбала, добио је близу 300 картона у каријери.

Готово сваки други меч заврши у бележници судије, мада када игра за шпанску репрезентацију процентуално добија много мање картона. Уосталом за разлику од Реала, у дресу "Фурије" није искључен.

Али, синоћ је добио најчуднији жути картон у каријери.

После гола, је ''stavio наочаре'', а судија Денис Ајтекин је то протумачио као провокацију публике.

Међутим, славље је било намењено Рамосовом нећаку.

Он је објашњавао судији, али Ајтекин наравно није променио одлуку.

ОВО ВАМ ЈЕ ПРОМАКЛО: Бурусис кренуо на Бјелицу, а онда му је СРПСКИ ас у тунелу објаснио неке ствари! (ВИДЕО)

АМЕРИКАНЦИ КОНАЧНО ПРИЗНАЛИ! ЕВО шта кажу о репрезентацији Србије и ко им је НАЈВЕЋИ АДУТ! (ФОТО)

ПА ОВО ЈЕ НЕВЕРОВАТНО! Богдановић бољи од целог тима Литваније! (ВИДЕО)

Са друге стране, извинио се у полувремену када му је Рамос објаснио да је његов нећак несрећан јер мора да носи наочаре, баш као и сам фудбалер и да је на овај начин желео да га орасположи...