ПАРТИЗАН ОЧЕКУЈЕ НАЈТЕЖА УТАКМИЦА У СЕЗОНИ: АЗ наставио да ГАЗИ! Холанђани у СТРАХОВИТОЈ серији - 24:0

23.11.2019. 21:18
FK AZ Alkmar
ФК АЗ Алкмар / Извор: Реутерс

Црно-белима уопште неће бити лако.

Фудбалери АЗ Алкмара савладали су Утрехт у гостима резултатом 3:0 у утакмици 14. кола холандске Ередивизије и тако направили сјајну увертиру за меч са Партизаном у Лиги Европе. АЗ-у је победа над Утрехтом била шеста узастопна у свим такмичењима (четири у првенству Холандије и две у Лиги Европе), уз страховиту гол-разлику 24:0.

ЦРНО-БЕЛИ РЕШАВАЈУ ПРВИ ПРОБЛЕМ: Партизан пронашао бека (ФОТО)

ОВО СЕ РЕТКО ВИЂА: Баш УБЕДЉИВА победа у Вечитом дербију

СВЕ СЕ ДЕСИЛО ЗА НЕКОЛИКО МИНУТА: Утакмица Ситија и Челсија решена после брзог преокрета (ВИДЕО)

АЗ Алкмар је до победе над Утрехтом дошао убедљивом игром и головима које су Теун Копмајнерс и Оусама Идриси постигли средином првог полувремена, као и поготком Мајрона Боадуа с почетка другог дела.

Голове са меча можете погледати ОВДЕ.

Фудбалери Партизана у четвртак од 18 часова и 55 минута гостују АЗ Алкмару у петом колу групне фазе Лиге Европе.

Утрехт - АЗ Алкмар 0:3

Да би остао у игри за пласман у нокаут фазу Лиге Европе Партизан мора да дође до тријумфа у Холандији у четвртак.

Погледајте како изгледа генерална директорка Менсфилд тауна Каролин Радфорд.

ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ ЗА СРБИЈУ: Кокошков ће Орловима прикључити НБА играча

СУПЕРЛИГА: Без ремија у суботу! Домаћи тимови успешнији од гостију - 3:2

ВРАТИО СЕ СПЕЦИЈАЛНИ: Тотенхем се РАСПУЦАО и ПОБЕДИО на Мурињовом дебију на клупи Певаца

СРБИЈА ЈЕ ЗЕМЉА ТЕНИСА: Наша репрезентација добила специјалну позивницу за завршни турнир Дејвис купа

ЊЕГОВОЈ СРЕЋИ НЕМА КРАЈА: Кежман добио ПЕТО дете! Матеја и Тара су беби дали једно од НАЈПОПУЛАРНИЈИХ имена у Европи!