АГОНИЈА СЕВИЉЕ СЕ НАСТАВЉА: Дмитровић примио два гола - Гудељ се повредио

04.01.2024. 21:51
Nemanja Gudelj
Немања Гудељ / Извор: Профимедиа

Атлетик ипак бољи...

Севиља проживљава тешку сезону и по свему судећи до краја ће се борити за голи живот у Ла Лиги. Сада је три бода из Андалузије узео Атлетик Билбао 2:0 (1:0).

ТОТАЛНО ИХ ЈЕ ПРЕПОРОДИО: Атромитос на челу са Илићем наставља да газиSaÅ¡a Ilić

ТОТАЛНО ИХ ЈЕ ПРЕПОРОДИО: Атромитос на челу са Илићем наставља да гази

ДЕТОНАЦИЈА: Барак Бахар већ нашао нови посаоBarak Bahar

ДЕТОНАЦИЈА: Барак Бахар већ нашао нови посао

САГА СЕ НАСТАВЉА: Великан из Премијер лиге зове Душана Влаховића! Цена "ситница"DuÅ¡an Vlahović

Гол одлуке дао је Анте Будимир у 27. минуту, па је свој учинак у актуелној сезони поправио на укупно девет погодака у Примери.

Четврти пут у последњих пет мечева Севиља је доживела пораз који је још гори када се зна да се Немања Гудељ повредио. Баскијци су водили после пола сата голом Микела Весге, а свега неколико минута касније се српски репрезентативац повредио приликом једног дуела.

Ухватио се за колено и уступио место Ивану Ракитићу.

Имала је Севиље касније шансе, али није успевала да погоди мрежу гостију. За разлику од ривала јер је Марко Дмитровић и други пут савладан.

Егзекутор је био Аитор Паредес у 76. минуту и тада се знало да ће сва три бода са "Санчес Писхуана" отићи за Баскију.

Билбао је тако наставио да игра фантастично ове сезоне, налази се тик иза Реал Мадрида и Барселоне, с истим бројем бодова као Барселона и Атлетико Мадрид али и бољом гол разликом.