ПРШТАЛО НА СВЕ СТРАНЕ: Фиорентина славила у голеади у Верони, Србин поставио коначан резултат (ВИДЕО)

27.01.2019. 15:25
FK Fiorentina
ФК Фиорентина / Извор: Профимедиа

Виђено чак седам голова, два пенала и црвени картон.

Фудбалери Фиорентине славили су на гостовању Кјеву у Верони резултатом 4:3, а коначан резултат је поставио у 89. минуту бивши репрезентативац Србије Филип Ђорђевић који је успео да ублажи пораз своје екипе.

ОНЕ МАН SHOW, УРАГАН, МОЋНО! Светски медији ИМПРЕСИОНИРАНИ Нолетовом победом у Мелбурну (ФОТО)

НОЛЕ СРБИНЕ: Погледајте ШТА је Новак УРАДИО чим је крочио у Род Лејвер арену (ФОТО)

Виола је одлично отворила меч и повела је са 2:0 головима Муријела и Бенасија, а до полувремена је Кјево голом Степинског смањио предност ривала. На истеку часа игре је Бенаси руком одбранио сигуран гол и судија Ћифи му је доделио црвени картон уз пенал за Летеће магарце који је искористио Пелисијер.

Ипак, Кијеза је у 79. минуту донео предност гостима који су имали играча мање, а главни арбитар је нови једанаестерац за домаћи тим свирао у 85. минуту. Међутим, овог пута Пелисијеров ударац је зауставио голман Лафонт, а већ у следећем нападу гостију је било 4:2 захваљујући новом голу Кијезе.

Коначан резултат је поставио српски центарфор Филип Ђорђевић три минута касније, својим првим голом у дресу Кјева.

У екипи Кјева је од првог минута на терену био Ненад Томовић, али је игру напустио већ у 30. минуту због повреде, док је Ђорђевић са клупе за резервне играче ушао у 78. минуту. Фиорентина је меч одиграла без Николе Миленковића који уопште није био у протоколу.

Погледајте како изгледа бразилска одбојкашица Таиса.