ПРВЕНАЦ СРБИНА У НОВОЈ СЕЗОНИ: Грујићев гол недовољан за бод Херти! (ВИДЕО)

14.09.2019. 18:07
Marko Grujić
Марко Грујић / Извор: Профимедиа

Првенац у новој сезони.

У четвртом колу Бундеслиге, екипа нашег повременог репрезентативца Марка Грујића поражена је 2:1 на гостовању у Маинцу.

ЈЕДВА ЈЕ ПРОНАШАО МОТИВАЦИЈУ: Богдановић причао о карактеру, па се нашалио на СВОЈ рачун!

ГОТОВО ДА ЈЕ ИЗВЕСНО: Он је НАСЛЕДНИК Саше Ђорђевића на КОРМИЛУ Србије (ФОТО)

ОДМАХ ПОСЛЕ УТАКМИЦЕ СА ЧЕСИМА: Александар Ђорђевић потврдио да ОДЛАЗИ са клупе Орлова!

Домаћа екипа Маинца је постигла гол у ''најгоре'' време, пред крај првог полувремена и резултатом 1:0 водили су против Херте из Берлина.

Грујић је у 83. минуту затресао мрежу и у том тренутку изједначио резултат, међутим то није било довољно чак ни за бод. Ово је Марков први гол у новој сезони Бундеслиге.

Маинц је два минута пре краја постигао победоносни гол и забележио прву победу, после три узастопна пораза.

АНКЕТА: Ко би требало да замени Ђорђевића на клупи Србије?

КИНГСИ ЗАПАЛИЛИ ДРУШТВЕНЕ МРЕЖЕ: Богдан ЧУПА СРЦА свима (ВИДЕО)

СРБИ ЗАПАЛИЛИ ТВИТЕР: Част одбрањене против Чеха, а онда се у причу умешао и бивши тренер Звезде! (ФОТО)

Екипа у којој игра Марко Грујић остаје само на једном боду из четири кола, с обзиром да су само једном успели да остану непоражени, а уз то су три пута поражени.

Погледајте слике Лаис Рибеиро, веренице кошаркаша Жоакима Ное.