СПЕКТАКЛ НА МОНУМЕНТАЛУ: Ривер био бољи, али "свемоћни" Ромеро спасио Боку (ВИДЕО)

26.02.2024. 09:50
Monumental
Монументал / Извор: Реутерс

Дерби без победника.

У ноћи између недеље и понедељка одигран је један од најузаврелијих дербија на свету. Фудбалери Ривер Плате и Боке Јуниорс одиграли су (1:1) у мечу седмог кола Лига купа Аргентине.

ЛА ЛИГА: Ветеран са клупе донео победу РеалуReal Madrid - Sevilja

ЛА ЛИГА: Ветеран са клупе донео победу Реалу

АТАЛАНТА НОСИ БОД СА "САН СИРА": Недовољна Леаова "бомба"FK Milan

АТАЛАНТА НОСИ БОД СА "САН СИРА": Недовољна Леаова "бомба"

ТРЕЋЕ ПОЛУВРЕМЕ МЕЧА У ЗАГРЕБУ: Погледајте ОКРШАЈ навијача Динама и Ријеке (ВИДЕО)Tuča navijača Dinama i Rijeke

Спектакл је одржан на реновираном чувеном Монументалу, где су навијачи Ривера приредили атмосферу за памћење.

Домаћи су повели голом Пабла Соларија у 49. минуту, али је велико славље на "Монументалу" отказао Кристијан Медина који је поставио коначан резултат у 70. минуту.

Edinson Kavani
Единсон Кавани / Извор: Реутерс

Црвено-бели су били бољи ривал током 90 минута, али је сјајну партију имао голман Боке Серхио Ромеро. Имао је бивши чувар мреже Манчестер јунајтеда неколико бравурозних интервенција којима је спасио свој тим од трећег везаног пораза од љутог ривала.

Ривер води у А групи са 13 бодова, док је Бока седма у групи Б са 10  бодова.