РОМАНТИЧАРИ БЕЗ ТРИЈУМФА: ОФК Београд узео само бод у Банату

27.10.2023. 19:22
OFK Beograd
ОФК Београд / Извор: МН Press

И даље су убедљиво први.

Фудбалери ОФК Вршца и ОФК Београда одиграле су нерешено 1:1 у првом мечу 14. кола Прве лиге Србије.

ТИКЕТ МЕСЕЦА! Две недеље генијалног кладионичарског ума – са 270 динара до 250.000 евра!Promo

ОВЕРЕНО ПРВО МЕСТО: Србија изборила пласман у елит рунду квалификацијаKadetska fudbalska reprezentacija Srbije

ОВЕРЕНО ПРВО МЕСТО: Србија изборила пласман у елит рунду квалификација

Бахар: Максималан фокус на ИМТBarak Bahar, FK Crvena zvezda

Бахар: Максималан фокус на ИМТ

То је тек трећи пут ове сезоне да Роматичари, убедљиви лидери на табели, нису победили.

Повели су гости сјајним поготком некадашњег младог репрезентативца Србије и фудбалера Партизана Саше Марковића (32).

Било је то у 29. минуту, међутим, само два минута касније изједначио је Урош Чејић након продора Огњена Тодоровића и асистенције капитена Александра Лазевског.