СТРАЗБУР И ХАГ СУ НАЈСТРАШНИЈИ СУДОВИ: То може да потврди Владимир Стојковић (ВИДЕО)

28.11.2019. 21:43
Vladimir Stojković
Владимир Стојковић / Извор: МН Press

Дежа ви за српског голмана.

Фудбалери Партизана трагично су остали без шанси за пласман у нокаут фазе Лиге Европе после ремија са АЗ Алкмаром (више прочитајте ОВДЕ). Црно-бели су до саме завршнице имали два гола предности и играча више, али су се несхватљиво повукли и Стојковић је два пута морао да вади лопту из мреже. Готово пресликана ситуација бившем репрезентативцу Србије догодила се пре 14 година када је са Црвеном звездом био надомак европског пролећа, а онда је од Стразбура примио два гола у завршници за резултат 2:2 који је црвено-белима срушио снове.

СКАНДАЛ У ХОЛАНДИЈИ: Гробарима ЗАБРАЊЕНО да уђу на стадион! Ово је СРАМОТА...

ТО МОГУ САМО ВЕЧИТИ: Звезда и Партизан одложили цело коло

ПРИШАО МУ ЈЕ НОВИЦА: Ево шта је Рединг радио на првом тренингу по доласку у Партизан (ВИДЕО)

Црвена звезда је у сезони 2005/06 у Лиги УЕФА (садашња Лига Европе) имала шансу да се пласира у нокаут фазу, а за то јој је било потребно да победи у Стразбуру. Црвено-бели су головима Душана Басте и Ардијана Ђокаја водили са 2:0 и мирно су приводили меч крају. Међутим, тада је на сцену ступио млади Кевин Гамеиро.

Француз је у 78. минуту смањио на 2:1, а изједначење које је Црвену звезду избацило из Европе донео је свом тиму у четвртом минуту судијске надокнаде.

Стојковић је шансу да се докопа европског пролећа са другим вечитим ривалом имао и 14 година касније, али ју је на идентичан начин пропустио. Црно-бели су у Хагу против АЗ Алкмара водили са 2:0, а онда је Ферди Друијф са два гола у самој завршници распршио снове навијачима Партизана.

Погледајте како изгледа позната навијачица Милана Клаудија Романи.

ЛИГА ЕВРОПЕ: Астана ИЗНЕНАДИЛА Манчестер, овом резултату нико се није надао!

У ТЕРМИНУ ЛИГЕ ШАМПИОНА: Црнци и порн*ћи на РТС-у!

ПОСЛЕ ДЕМОЛИРАЊА ЗВЕЗДЕ: Левандовски добио позив који се не одбија

ХАОС У МАЛМЕУ: Оскрнављена Златанова статуа (ВИДЕО ФОТО)

ГРОБАРИ, ПРАВАЦ АРЕНА! Ево када и где можете купити карте за меч између Партизана и Крке!