10.09.2022. 18:08
Sadio Mane
Садио Мане / Извор: Реутерс

Срећом, ту је Интер.

Фудбалери Штутгарта су пред гостовање Бајерну у Минхену дан раније прославили 128. рођендан клуба, а онда су су шампиону Немачке успели да откину откину бодове голом из пенала у судијској надокнади времена. Било је 2:2.

АЛЕКС ФЕРГУСОН ДАО САВЕТ ПЕТРИЋУ Тиче се десног бека, а довољна му је била САМО ЈЕДНА реч

”ДЕЛИЈЕ” ОДРЖАЛЕ ОБЕЋАЊЕ: Ватрена подршка фудбалерима (ВИДЕО)

ТУГА У ХУМСКОЈ: Преминуо вишегодишњи члан Партизана

Тел је довео Бајерн у вођство у 36. минуту након одличног продора још једног младог играча, 21-годишњег Канађанина Алфонса Дејвиса.

Најпре су гости успели да изједначе преко Фихриха у 57. минуту, али је само три минута касније још један супер тинејџер у тиму Бајерна 19-годишњи Џамал Мусијала поново вратио гол предности за Баварце.

Коначно, у судијској надокнади времена, након ВАР провере досуђен је пенал за Швабе, а Француз Гираси сигурно је извео најстрожу казну и матирао Нојера за коначних – 2:2.

Ово је трећи узастопни реми Бајерна у лиги и већ почињу приче о кризи. Истини за вољу, Нагелсманов тим је славио у Милану против Интера у среду, а чак шест играча са тог сусрета сада су се нашли ван прве поставе.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте како кошаркаши Србије певају опроштајну песму капитену Теодосићу