СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Велики ПРЕОКРЕТИ на Бањици и Бановом брду! Чачанима БОД у финишу!! (ФОТО)

04.12.2017. 15:28
FK Borac
ФК Борац / Извор: МН Press

Комплетирано 20. коло.

У одложеним мечевима 20. кола Суперлиге Србије није било већих изненађења. Први меч дана између Борца и Напретка завршен је нерешено (3:3), а домаћин је у финишу утакмице избегао пораз. Крушевљани су водили 2:0 и 3:1, али су Чачани са два гола у финишу сусрета стигли до бода.

Један од резултатских преокрета, виђен је на Бањици. Рад је против Нишлија имао вођство од 2:0, али су играчи Радничког најпре смањили преко Номе, а затим захваљујући двоструком стрелцу Арсићу стигли до потпуног преокрета за 60 секунди.

Слична ситуација десила се на Бановом брду. Чукарички је угостио Земунце, а гости су до предности стигли голом нападача Мирослава Лечића. Брђанима је изједначење у финишу донео двоструки стрелац Асмир Кајевић, који је мрежу Горњоварошана затресао и у 70. минуту.

Изабраници Ненада Лалатовића постигли су чак три поготка у другом полувремену, дилеме око победника отклонили су Самјуел Овусу и Петар Јовановић.